logo Jase
Načítání...

Dovoz offroad vozů z EU

Individuální dovoz, o jaký typ offroadu máte zájem? Pracovní, komfortní, auto do terénu? Nabízíme možnost konzultace jaký typ vozu se hodí právě Vašim požadavkům.

Zákazník, který si k nám přijde vybrat některý z vystavených offroadů je seznámen s aktuální nabídkou vozů značek Jeep, Land Rover, Chrysler, Subaru a dalších.

Má-li zákazník vybrán offroad, který je pro něho novinkou, podrobně ho s tímto vozem seznámíme a pokud se mu tento vůz zalíbí všemi parametry, vzhledem, pohodlím, při projížďce v terénu, na silnici, je proveden po našem autoservisu specializujícím se na offroady tak, aby si dokázal vytvořit představu o firmě AUTO-JASE s.r.o. jejích specialistech a službách, které bude nejen po dobu záruky na svůj nový offroad moci využívat. Je představen svému prodejci, servisním technikům, se kterými bude mít později možnost komunikovat. Následně je informován o servisních pracích, které byly na jeho offroadu před vystavením v autobazaru provedeny. 

Veškeré provedené práce jsou techniky zdokumentovány prostřednictvím servisních protokolů. Zájemce má vždy možnost podle výrobního čísla (VIN kódu) vyraženého na karosérii zjistit počet ujetých kilometrů na každém námi nabízeném offroad vozu. Offroad vozy, které nabízíme, jsou v našem vlastnictví, s ověřeným původem a servisní knížkou, historií offroad vozu mimo jiné doložené autorizovaným servisem a zárukou zapsanou v kupní smlouvě.

S offroad vozem je po servisních pracích najeto cca 200-300 km a poté je vystaven na prodejní ploše našeho autobazaru a také prostřednictvím online katalogů.

Pokud by zákazník objevil skryté závady, které neměl možnost při koupi zjistit a je tedy s offroadem nespokojen, jsou tyto připady po domluvě se servisním technikem urgentně řešeny v rámci záruky ke spokojenosti zákazníka.

V případě, že se zákazník po nějaké době rozhodne, že mu zakoupený offroad nevyhovuje, rádi mu vyjdeme vstříc a nabídneme možnost komisního prodeje offroadu za co nejvyšší cenu. Je také možná záměna offroadu protiúčtem nebo leasingem za jiný, který by lépe vyhovoval současným potřebám zákazníka. V urgentních případech, kdy zákazník spěchá s prodejem offroadu, rádi po vzájemné dohodě nabídneme jeho odkup v hotovosti za co nejvýhodnějších finančních podmínek, protože kategorii offrouad vozů rozumíme.

Dovoz vozů ze zemí EU dle výběru zákazníka

Pokud si zákazník po dohodě přinese inzerát s poptávaným vozem, jsme schopni zajistit kontaktování majitele / prodejce vozu, zjištění potřebných informací. Zákazník je seznámen s výší provize, cenou za dovoz do ČR, s možností účasti na dovozu vozidla s naším specialistou.

V případě, že má zákazník zájem podobný vůz, který je námi aktuálně nabízen, je s tímto vozem seznámen, provedeno porovnání ceny vybraného vozu a toho, který máme aktuálně v nabídce. Zákazník je upozorněn na skutečnost, že na námi nabízený vůz oproti vozu, který má vyhlédnutý v zahraničí je poskytnuta záruka po dobu 6-ti měsíců od jeho zakoupení. Při koupi vozu v zahraničí je vždy existuje možnost, že je až na místě zjištěno, že vůz naprosto nevyhovuje požadavkům zákazníka.

Máte zájem nebo dotaz?

Rádi Vám zodpovíme vaše dotazy nebo dohodneme prohlídku v našem autosalonu nebo servisu...

Jan Bajer
Jan Bajer
Nahoru