logo Jase
Načítání...

STK a přihlášení vozidla

Zajištění STK, měření emisí a přihlášení vozidla

Při dovozu vozidla ze zahraničí ze zemí EU naší firmou zajišťujeme provedení dovozové technické kontroly a emisní zkoušky potřebné  k přihlášení a schválení technické způsobilosti dovezeného vozidla ( při této kontrole probíhá detailní konzultace technického stavu vozidla s technikem TK příp. technikem stanice ME ) a dále pak i samotné přihlášení včetně zajištění dokladů a RZ

Technické úpravy vozidel ze zemí mimo EU

V případě nákupu vozidla mimo země EU (USA, Kanada a ostatní) zajišťujeme po dovozu úpravy vozidel pro provoz na pozemních komunikacích v ČR (vozidla neplní technické požadavky uvedené ve vyhl. č. 102/1995 a z.č. 56/2001 Sb.), následně pak zajistíme požadované zkoušky ve výzkumném ústavu motorových vozidel či středisku DEKRA, provedeme technickou kontrolu a vyžádáme vyjímky z uvedených zákonů na dané vozidlo (tyto jsou třeba ke schválení vozidla doprovozu, vozidla mají části vozidel či dílů homologována dle jiných norem než EU) na odboru dopravy Ministerstva dopravy a spojů ČR (všechna tato opatření jsou z naší strany zajištěna tak, aby po odebrání vozidla zákazníkem nedošlo po dvouletech po uplynutí lhůty na pravidelnou TK k jakýmkoli problémům) a následně schválíme vozidlo na odboru dopravy městského úřadu a zjistíme platné doklady včetně RZ.

Samozřejmostí je i zajištění pravidelných technických kontrol a emisních zkoušek na všech vozidlech při záručním i pozáručním servise i mimo něj.

Máte zájem nebo dotaz?

Rádi Vám zodpovíme vaše dotazy nebo dohodneme prohlídku v našem autosalonu nebo servisu...

Jan Bajer
Jan Bajer
Nahoru