logo Jase
Načítání...

Pojištění automobilů

K Vámi zakoupeným vozům v Offroad Auto Jase můžete ihned na místě sjednat jak zákonné pojištění (tzv. povinné ručení), doplňková pojištění, tak i pojištění havarijní. V naší nabídce jsou produkty těchto pojišťoven:

  • Generali pojišťovna a.s
  • Kooperativa pojišťovna a.s.
  • UNIQUA Pojišťovna a.s.
  • TRIGLAV Pojišťovna a.s.
  • na přání jsme schopni zajistit i kalkulace jiných pojišťoven 

Zákonné pojištění (povinné ručení)

Povinné ručení Vás jako pojištěného v případě škodné události (nikomu Vám ji v žádném případě nepřejeme) chrání před případnými finančními nároky poškozeného, kterému jste způsobili škodu provozem svého motorového vozidla. Zákonné pojištění musí být uzavřeno pro každé motorové vozidlo.

Kromě základního zákonného pojištění můžete v Offroad Auto Jase uzavřít i širokou paletu doplňkových pojištění, např. čelního skla, pojištění zavazadel a úrazové pojištění osob přepravovaných ve vozidle a další.

Zákonné pojištění sice pokryje škodu vzniklou protistraně, ovšem opravu Vašeho vozidla si musíte hradit sami, popřípadě zakoupit vůz nový.

Havarijní pojištění

V tomto směru je snadné východisko, či spíše ochrana svého majetku v havarijním pojištění, které řeší právě tyto problémy, popřípadě ztrátu (krádež) vozu, jeho poškození neznámou osobou (vandalismus) či živelnými pohromami (povodeň, kroupy, apod.). Rádi vám také ochotně poradíme právě s volbou vhodného havarijního pojištění, které ochrání vaši investici do právě zakoupeného vozu.

Kromě základního havarijního pojištění můžete v Offroad Auto Jase uzavřít i širokou paletu doplňkových pojištění, např. čelního skla, pojištění zavazadel a úrazové pojištění osob přepravovaných ve vozidle a další.

Kromě pojištění Vašeho vozu jsme připraveni pro sjednání pojištění týkajících se přímo Vaší osoby. Jedná se zejména o pojištění v souvislosti se splátkovým prodejem či leasingem, tedy pojištění schopnosti splácet.

Pojištění schopnosti splácet – v případě splátkového prodeje

V Offroad Auto Jase můžete také uzavřít pojištění právě pro případ ztráty schopnosti splácet – od společnosti POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA, a.s. V naší nabídce jsou dva základní produkty:

  • CARDIF A – pro případ dlouhodobé nemoci
  • CARDIF B – pro případ dlouhodobé nemoci a pro případ ztráty zaměstnání

Máte zájem nebo dotaz?

Rádi Vám zodpovíme vaše dotazy nebo dohodneme prohlídku v našem autosalonu nebo servisu...

Jan Bajer
Jan Bajer
Nahoru